Lataa

MITTARIT JA LASKURIT

Read More
Sulje
Heti Saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Rajaa
Näytä lisää tuotteita
  1. 6710029
    Kaapelinhakulaite - R180000 Lähetin ja vastaanotin
    6710029
    Parinhakulaite ja äänigeneraattori.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 6755100
    Jännitteenkoetin - C.K T2272A
    6755100
    Kosketukseton jännitetunnistusalue 70-1000V AC. Kirkas punainen LED-merkkivalo ja äänisignaali AC-jännitteen tunnistuksessa. ON/OFF kytkin säästää paristoa. Vihreä ON- merkkivalo. Suojausluokka CAT III 1000V. Paristot hankittava erikseen (2 x AAA)
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 6750267
    Jännitteenkoetin - IDEAL VoltAware
    6750267
    Jännitteenkoetin 50-1000V, merkkivalo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 6705093
    Valaistusmittari - IDEAL Lux-meter 61-686
    6705093
    Lux-mittari 200 000 Lux
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 6705086
    Virtapihtimittari - IDEAL TightSight 61-765
    6705086
    Argext
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 6710038
    Kuitumittaustarvike - R240-SL-SCSC-A etumittauskuitu
    6710038
    Etumittauskuitu SM, 150m, SC-SCA liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 6710037
    Kuitumittaustarvike - R240-SL-SCSC etumittauskuitu
    6710037
    Etumittauskuitu SM, 150m, SC-SC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 6710036
    Kuitumittaustarvike - R240-SL-SCLC etumittauskuitu
    6710036
    Etumittauskuitu SM, 150m, SC-LC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 6710035
    Kuitumittaustarvike - R240-ML-SCLC etumittauskuitu
    6710035
    Etumittauskuitu OM3, 150m, SC-LC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 6710034
    Kuitumittaustarvike - R240-ML-SCSC etumittauskuitu
    6710034
    Etumittauskuitu OM3, 150m, SC-SC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 6710033
    Kuitumikroskooppi - R240-VIP videoanturi
    6710033
    FiberMASTER SM OTDR SC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 6710032
    Kuitututka - R240-SIPV SM- tutka
    6710032
    FiberMASTER SM OTDR SC liittimin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 6710031
    Kuitututka - R240-QIP SM/MM tutka
    6710031
    FiberMASTER Quad OTDR SC connectors, Inspection port, Power meter, Power Adapter (1)
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 6710030
    Lähiverkkotesteritarvike - 151051 Verkkolaite Lantek yms
    6710030
    Virtalähde Lantek, LanXplorer, NaviTEK ja SignalTEK.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 6703603
    Ympäristömittari - Häkämittari
    6703603
    SENKO SGT häkämittari. SGT Clip yhden kaasun hälytin on suunniteltu käytettäväksi vaarallisella alueella ja tarjoaa luotettavaa ja kestävää kaasunvalvontaa kiinteällä käyttöiällä kompaktissa, kevyessä ja huoltovapaassa paketissa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva