Lataa

MITTARIT JA LASKURIT

Read More
Sulje
Heti Saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Mittausarvojen tallennus
2
  1. Kyllä 13 tuotetta
  2. Ei 11 tuotetta
Näytä lisää tuotteita
  1. 6750269
    Mittauskaapeli 1 kpl kat6A STP - 6011-50-0001
    6750269
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 6710007
    LT III ja LT II akku - R161058
    6710007
    LT III-Battery Pack. Also compatible with LanTEK II
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 6710001
    Kaapelointitesteri luokka EA - LanTEK III-500MHz sis adapteri
    6710001
    500 MHz Cable Certifier. TIA/EIA Category 6A/ ISO Class EA. LanTEK III Display/Remote handsets, Li-ion Battery (2), Univ. Power Adapter (2), USB Cable, Headset (2), Hang. Strap (2), Quick Ref. Guide, Carry Case, USB Wi-Fi. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 6705097
    12 RJ45 lähetintä VDV II:lle - 158050
    6705097
    Käytetään wiremap testauksessa, pituuden mittauksessa ja tunnistamisessa
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 6705096
    Sisäverkkokytkentätesteri 2.9 - VDV II PRO
    6705096
    Sisäverkkokytkentätesteri2.9 näytöllä, tutka, mittajohdot, verkon nopeus, PoE tunnistus. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 6705094
    Sisäverkkokytkentätesteri - VDV II
    6705094
    Sisäverkkokytkentätesteri. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 6705870
    Kuitututka - OTDR Kuitututka, SC/APC SM
    6705870
    OTDR Kuitututka SC/APC SM 1310/1550nm, 35dB, 1m EDZ
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 6705850
    Kaapelitutka - Koaksiaalikaapelitutka TDR PRO
    6705850
    Koaksiaalikaapelitutka TDR PRO
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 6705830
    Kuitumittaustarvike - Mittakuitu 500m ja matriisi
    6705830
    Mittakuitu 500m ja kytkentäkuitu matriisi SC/LC/FC/ST UPC, SC/LC APC
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 6705812
    Tehomittari - Optinen tehomittari, -50+26dBm
    6705812
    Optinen tehomittari, -50+26dBm VFL, Uni 2.5mm, 850...1625nm
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 6705811
    Tehomittari - Optinen tehomittari, -70+10dBm
    6705811
    Optinen tehomittari, -70+10dBm VFL, Uni 2.5mm, 850...1625nm
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 6705810
    Kuitumittaustarvike - Optinen valonlähde 1310/1550nm
    6705810
    Optinen valonlähde 1310/1550nm SM, FP 0dBm
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 6705806
    Kuitumittaustarvike - Mittakuitu 500m SC UPC SM
    6705806
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 6705805
    Kuitumittaustarvike - Mittakuitu 500m SC APC SM
    6705805
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 6705804
    Lähiverkkotesteri - Lähiverkkotesteri RJ45 & A/V
    6705804
    Lähiverkkotesteri RJ45 <(>&<)> A/V sisältäen F- RCA- ja BNC-adapterit
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva