Lataa
  • SLO Oy:n nimi ja laskutustiedot muuttuivat 2.5.2022. Olemme nyt Sonepar Suomi Oy.

VIESTINTÄVERKON LAITTEET

Read More
Sulje
Heti Saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Rajaa vaihtoehtoja
Kategoria
  1. DRAKA RF-TARVIKKEET 92 tuotetta
  2. SPINNER RF-TUOTTEET 213 tuotetta
  3. AERIAL MASTOTARVIKKEET 109 tuotetta
Yleisnimi
  1. Adapteri 19 tuotetta
  2. Jumpperikaapeli 40 tuotetta
  3. Kuorintatyökalu 8 tuotetta
  4. Kuorintatyökalutarvike 3 tuotetta
  5. Kuorma 9 tuotetta
  6. Liitin 45 tuotetta
  7. Päätevastus 2 tuotetta
  8. Tehonjakaja 33 tuotetta
  9. Valmiskaapeli 85 tuotetta
  10. Yhdistin 12 tuotetta
Tuotesarja
  1. CAF & MultiFit 3 tuotetta
  2. Cut And Fit (CAF) 18 tuotetta
  3. Draka MNC 75 tuotetta
  4. MultiFit 31 tuotetta
  5. Orbis 39 tuotetta
  6. Spinner LF1/2"-50-FR 4 tuotetta
  7. Spinner SF1/2"-50-FR 23 tuotetta
  8. Spinner SF1/2"-50-PE 11 tuotetta
Tavaramerkki
  1. AERIAL OY 109 tuotetta
  2. ALSO FINLAND 7 tuotetta
  3. DRAKA 85 tuotetta
  4. FSM 7 tuotetta
  5. LAATUANTENNI 28 tuotetta
  6. NORDIC ICT SYSTEMS OY 43 tuotetta
  7. ORBIS 67 tuotetta
  8. PRYSMIAN 7 tuotetta
  9. Q-FLEX 11 tuotetta
  10. SPINNER 185 tuotetta
Varastoitava
  1. Kyllä 110 tuotetta
Yksikkö
  1. KPL 584 tuotetta
  2. PAK 1 tuote
Impedanssi
  1. 50 Ohm 192 tuotetta
Kaapelityyppi
  1. Muu 166 tuotetta
  2. Antennikaapeli 6 tuotetta
Tuoteluokka
  1. Kytkentäkaapeli (koaksiaali) 166 tuotetta
Liitännän tyyppi liitäntä 1
  1. Pistoke 124 tuotetta
  2. naarasliitin 17 tuotetta
  3. kulmapistoke 7 tuotetta
  4. kulmapistukka 1 tuote
Liitännän tyyppi liitäntä 2
  1. Pistoke 91 tuotetta
  2. kulmapistoke 34 tuotetta
  3. naarasliitin 24 tuotetta
Pituus
  1. 2 m 21 tuotetta
  2. 3 m 20 tuotetta
  3. 0 m 19 tuotetta
  4. 1 m 16 tuotetta
  5. 5 m 16 tuotetta
  6. 7 m 15 tuotetta
  7. 1.5 m 11 tuotetta
  8. 10 m 10 tuotetta
  9. 0.5 m 7 tuotetta
  10. 4 m 6 tuotetta
Liitintyyppi, liitäntä1
  1. 7/16 (DIN) 106 tuotetta
  2. Muu 32 tuotetta
  3. N 9 tuotetta
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
  1. 7/16 (DIN) 67 tuotetta
  2. N 49 tuotetta
  3. Muu 31 tuotetta
Väri
  1. Musta 89 tuotetta
  2. Harmaa 1 tuote
Malli / Tyyppi
  1. urosliitin 40 tuotetta
  2. jakaja 9 tuotetta
  3. naarasliitin 5 tuotetta
  4. Muu 4 tuotetta
  5. Haaroitin 3 tuotetta
  6. GSM-antenni 1 tuote
  7. aluediplexeri/-suodin 1 tuote
Näytä lisää tuotteita
  1. 7404707
    Reititin - Teltonika RUT951 4G-reititin
    7404707
    Teltonika RUT950 LTE 4G-reititin 150/50Mbps
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 9774322
    10Gb/s SX LC BIDI 20km SFP+DDM - FT5920D-3327
    9774322
    10Gb/s Single LC BIDI 20km SFP+ with DDM (TX1330 RX1270) FT5920D-3327
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 9774321
    10Gb/s SX LC BIDI 20km SFP+DDM - FT5920D-2733
    9774321
    10Gb/s Single LC BIDI 20km SFP+ with DDM (TX1270 RX1330) FT5920D-2733
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 7401732
    4.3-10 urosliitin RFA 1/2 MF - BN 431117
    7401732
    Connector 4.3-10 male: screw type: LF 1/2-50: MultiFit
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 9774326
    1.25Gb/s Dual LC BD 20km SFP - FTS420D-53/CSF-5312-20D
    9774326
    1.25Gb/s Dual LC BIDI 20km SFP with DDM (TX1550 RX1310) CSF-5312-20D
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 9774318
    1.25Gb/s Single LC BD 20km SFP - FT5420D-53 (TX1550RX1310)
    9774318
    1.25Gb/s Single LC BIDI 20km SFP with DDM (TX1550 RX1310) FT5420D-53
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 9774317
    1.25Gb/s SX LC BD 20km SFP/DDM - FT5420D-35
    9774317
    1.25Gb/s Single LC BIDI 20km SFP with DDM (TX1310 RX1490-1550) FT5420D-35
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 7401735
    4.3-10 urosliitin RFA 7/8 MF - BN 431102
    7401735
    Connector 4.3-10 male: screw type: LF 7/8¿-50: MultiFit
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 7215887
    Kuitujatkoskotelo - OMK-01-12F4
    7215887
    Orbis Maajatkoskotelo, Sisältää 4 kuitujatkoslevyä 48 kuidulle
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 7215860
    Jumpperi 1m 4.3-10m- 4.3-10m - 3004969 LSZH/UV Dca
    7215860
    RF jumpperikaapeli Orbis 4.3-10M-4.3-10M 1/2 LSZH/UV 1m Dca s1, d1, a1
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 9774319
    10Gb/s Duplex LC SFP+ LR - FT3910D
    9774319
    10Gb/s Duplex LC SFP+ LR FT3910D
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 7571892
    N urosliitin RG213. RG214 - BN 922450
    7571892
    Connector N M: RG 214. RG 213
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7571872
    N urosliitin RFA 1/2 CAF - BN 870189
    7571872
    Connector N M: LF 1/2-50: CAF O-Ring
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7571866
    N urosliitin RFF 1/2 CAF - BN 870157
    7571866
    Connector N M: SF 1/2-50: CAF profile gasket
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7427143
    Kuorintatyök. RFA1/2 MultiFit - BN 541387
    7427143
    Trimming tool LF/2: MultiFit
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva