Lataa
  • SLO Oy:n nimi ja laskutustiedot muuttuivat 2.5.2022. Olemme nyt Sonepar Suomi Oy.

TIETO- JA TELEVERKKOJÄRJESTELM

Read More
Sulje
Heti Saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Rajaa vaihtoehtoja
Kategoria
  1. NESTOR-VALOKAAPELITARV. 713 tuotetta
  2. NAFICON-TUOTTEET 1184 tuotetta
Yleisnimi
  1. Adapteri 104 tuotetta
  2. Häntäkaapeli 119 tuotetta
  3. Häntäkuitu 104 tuotetta
  4. Kaappitarvike 178 tuotetta
  5. Keskiölevy 114 tuotetta
  6. Kytkentäkaapeli 299 tuotetta
  7. Kytkentäkaapeli-kuitu 462 tuotetta
  8. Paneeli-esikytketty 174 tuotetta
  9. Telerasia 107 tuotetta
  10. Valmiskaapeli 128 tuotetta
Tuotesarja
  1. Actassi 127 tuotetta
  2. Kaappitarvike 201 tuotetta
  3. NAF1000 36 tuotetta
  4. Nestor 259 tuotetta
  5. Orbis 95 tuotetta
  6. S.1/B.3/B.7 65 tuotetta
  7. Seikoh Giken 81 tuotetta
  8. Telecom 159 tuotetta
  9. Thorsman 36 tuotetta
  10. TOSP 49 tuotetta
Tavaramerkki
  1. ETD 488 tuotetta
  2. EXCEL NETWORKING 164 tuotetta
  3. HAGER 271 tuotetta
  4. NAFICON 1184 tuotetta
  5. NESTOR 713 tuotetta
  6. ORBIS 235 tuotetta
  7. SCHNEIDER ELECTRIC 284 tuotetta
  8. STERA 225 tuotetta
  9. TELE-TUKKU 146 tuotetta
  10. TYCO EL.LOG. SCHRACK 236 tuotetta
Varastoitava
  1. Kyllä 1646 tuotetta
Yksikkö
  1. KG 1 tuote
  2. KPL 5272 tuotetta
  3. M 56 tuotetta
  4. PAA 15 tuotetta
  5. PAK 134 tuotetta
  6. PS 4 tuotetta
Väri
  1. Harmaa 635 tuotetta
  2. Valkoinen 391 tuotetta
  3. Musta 191 tuotetta
  4. Hopea 162 tuotetta
  5. Antrasiitti 65 tuotetta
  6. Sininen 65 tuotetta
  7. Sarja, jossa on useita värejä 57 tuotetta
  8. Alumiini 47 tuotetta
  9. Vihreä 42 tuotetta
  10. Muu 40 tuotetta
Pituus
  1. 2 m 248 tuotetta
  2. 5 m 162 tuotetta
  3. 10 m 146 tuotetta
  4. 3 m 134 tuotetta
  5. 15 m 98 tuotetta
  6. 1 m 85 tuotetta
  7. 20 m 62 tuotetta
  8. 1.5 m 50 tuotetta
  9. 7.5 m 50 tuotetta
  10. 30 m 43 tuotetta
Liitintyyppi, liitäntä1
  1. SC 369 tuotetta
  2. RJ45 8(8) 307 tuotetta
  3. LC 200 tuotetta
  4. SC Duplex 141 tuotetta
  5. LC-Duplex 121 tuotetta
  6. Muu 48 tuotetta
  7. FC 42 tuotetta
  8. 7/16 (DIN) 25 tuotetta
  9. LC-Quad 22 tuotetta
  10. RJ45 8(4) 10 tuotetta
Kategoria
  1. OS2 722 tuotetta
  2. 6A (IEC) 185 tuotetta
  3. 6 176 tuotetta
  4. OM3 74 tuotetta
  5. OM1 64 tuotetta
  6. 6A (TIA) 55 tuotetta
  7. Muu 8 tuotetta
  8. 3 6 tuotetta
  9. 7A (IEC) 2 tuotetta
  10. OM4 2 tuotetta
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
  1. LC 306 tuotetta
  2. RJ45 8(8) 296 tuotetta
  3. SC 205 tuotetta
  4. LC-Duplex 155 tuotetta
  5. FC 118 tuotetta
  6. SC Duplex 69 tuotetta
  7. 7/16 (DIN) 38 tuotetta
  8. Muu 27 tuotetta
  9. LC-Quad 23 tuotetta
  10. N 18 tuotetta
Leveys
  1. 487 mm 169 tuotetta
  2. 600 mm 162 tuotetta
  3. 150 mm 125 tuotetta
  4. 800 mm 64 tuotetta
  5. 255 mm 33 tuotetta
  6. 283 mm 25 tuotetta
  7. 440 mm 25 tuotetta
  8. 7 mm 22 tuotetta
  9. 125 mm 20 tuotetta
  10. 50 mm 20 tuotetta
Kaapelityyppi
  1. simplex 262 tuotetta
  2. duplex 235 tuotetta
  3. Breakout 168 tuotetta
  4. S/FTP 159 tuotetta
  5. U/UTP 124 tuotetta
  6. Muu 76 tuotetta
  7. F/UTP 16 tuotetta
  8. RG 214 6 tuotetta
  9. F/FTP 5 tuotetta
  10. RG 223 2 tuotetta
Korkeus
  1. 43.5 mm 164 tuotetta
  2. 2000 mm 110 tuotetta
  3. 71 mm 51 tuotetta
  4. 143 mm 40 tuotetta
  5. 45 mm 35 tuotetta
  6. 290 mm 33 tuotetta
  7. 44 mm 30 tuotetta
  8. 4 mm 29 tuotetta
  9. 180 mm 28 tuotetta
  10. 2200 mm 27 tuotetta
Materiaali
  1. Teräs 334 tuotetta
  2. Muovi 288 tuotetta
  3. Metalli 263 tuotetta
  4. Muu 134 tuotetta
  5. Alumiini 9 tuotetta
  6. Teräslevy 9 tuotetta
  7. Kumi 4 tuotetta
  8. PVC 2 tuotetta
  9. EPDM 1 tuote
  10. Silikoni 1 tuote
Näytä lisää tuotteita
  1. 7240122
    Liitin kat6A STP - VDIB1771XB01 Actassi S-One
    7240122
    S-One CAT6A STP Yksittäin pakattu
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 7240110
    Liitin kat6 UTP - VDIB177116U01 Actassi S-One
    7240110
    CAT 6 UTP S-One liitin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 7226707
    Liitin kat6A STP työkaluton - 100-183 excel (vanha 100-181)
    7226707
    EXCEL CAT6a suojattu KEYSTONE liitin. Työkaluton
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 7226705
    Liitin kat6 UTP työkaluton - 100-208-WT excel (vanha -215-)
    7226705
    EXCEL Cat6 UTP Toolles liitin keystone valkoinen
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 7033011
    Keskiölevy Exxact valkoinen - 2xKeystone Red
    7033011
    Exxact keskiölevy 2xKeystone valkoinen
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 7516101
    Exxact valkoinen - ANTENNIKESKIÖLEVY R+TV+SAT
    7516101
    Exxact Keskiölevy R TV (SAT) VAL
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 7284507
    Jatkoskotelopaketti 24 kuitua - Jatkoskotelo NC-450 24-k v.2
    7284507
    Jatkoskotelo NC-450 24-k v.2
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 7284166
    Jatkoskotelopaketti 192 kuitua - TBK8 240/150 192-k
    7284166
    Jatkoskotelopakkaus 192 kuidulle
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 7284165
    Jatkoskotelopaketti 96 kuitua - TBK8 240/150 96-k
    7284165
    Jatkoskotelopakkaus 96 kuidulle
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 7284161
    Jatkoskotelopaketti 24 kuitua - TF6 240/50 24-k
    7284161
    Jatkoskotelopakkaus 24 kuidulle
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 7284123
    Kuitujatkossuoja (pak=100 kpl) - Kuitujatkossuoja 45 mm
    7284123
    Kuitujatkossuoja
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 100 kappaleen paketeissa
  12. 7264896
    Päätekotelo - NAF SC+SCA talopäätekotelo
    7264896
    Talopäätekotelo, jossa valmiina asennettu 1kpl SC UPC-hiottu ja 1kpl SC APC hiottu häntä
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7237372
    Paneeli - Kuitupaneeli19 24SC-D ETD140
    7237372
    Paneeli 19 ETD-140 24 x SC-D adapterille, numerointi 1-48
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7237336
    Paneeli - Kuitupaneeli 19 24 SCS ETD140
    7237336
    Paneeli 19 ETD-140 24 SC S
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7237091
    Kytkentäkaapeli-kuitu - 2LC - 2LC SM 2 m Dpx
    7237091
    Kytkentäkuitu
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva