Kuitumittaustarvike - ZX SM SFP + kuitumittajohdot

GbE Fibre Kit ZX 1000BASE-ZX Fibre Kit. Includes 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single-mode cables and SC/SC duplex adapter.
Sähkönumero: 6710022
Tuotteen minimi tilauserä on 1 KPL
Kirjoita tuotearvostelu

Tuotteen perustiedot

  • Lajimerkki: Kuitumittaustarvike
  • Tuotenimi: ZX SM SFP + kuitumittajohdot
  • Yleisnimi: Kuitumittaustarvike
  • Tuotesarja: Ideal
  • Tavaramerkki: IDEAL
  • Toimittajan tuotekoodi: MGKZX3

Tuotepakkaus

  • Tukkuerä: 0
  • Peruserä: 1
  • Yksikkö: KPL
  • Paino: 0.5 kg
  • Tilavuus: 2.4 L
  • Pituus: 200 mm
  • Leveys: 60 mm
  • Korkeus: 200 mm

Tuotteen saatavuus

  • Varastoitava: Ei
  • Hankinta-aika: 28 pv

Tekniset tiedot

  • Tuoteluokka: Tietoverkon mitta-/testilaite
Kirjoita arvostelu
Arvostelet tuotteen:Kuitumittaustarvike - ZX SM SFP + kuitumittajohdot
Arvostele